دستگاه تصفیه هوا هون لند | Heaven Land

دستگاه های تصفیه هوای شرکت هون لند مجهز به پیشرفته ترین فیلترهای تصفیه هوا می باشند. دستگاه های تصفیه هوا هون لند دارای ژنراتوریونی، فیلتراولیه جذب ذرات معلق، فیلتر های سه لایه، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر نانو فوتو کاتالیست، فیلتر ویتامین c، فیلتر catechin و فیلتر لامپ uv می باشند. این دستگاه های تصفیه هوا محیط را ازکلیه آلاینده ها، عوامل بیماری زا، عوامل آلرژی زا، گازهای سمی، گردوغبار، بوهای نامطبوع و دودها پاک میکنند و همچنین این دستگاه های تصفیه هوا قابلیت جذب ذرات معلق و ذرات گردوغبار تا %99/97 را دارند و میتوانند ذرات بسیارریز به اندازه0/3 میکرون را فیلتر کنند.
دستگاه های تصفیه هوای هون لند مجهز به ریموت کنترل، سنسور کیفیت هوا، زمان سنج و حالت های مختلف کارکرد می باشند.
دستگاه ها تصفیه هوا جهت استفاده دربیمارستانها ، ادارات ، منازل بزرگ ، سالنهای سینما ، سالنهای کنفرانس ، کارگاههای تولیدی ، کارخانه ها ، رستوران ها ، سالنهای ورزشی و........توصیه می شوند.

دریافت مشاوره رایگان

88351932 021 - 88351933 021

دستگاه های تصفیه هوا Heavenland

از خانواده خود در برابر آلودگی هوا محافظت کنیم

محمدی‌زاده خبرداد: نصب دستگاه‌ تصفیه هوا دركلاس‌ها وادارات


چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۱ - ۱۶:۳۵

به گزارش خبرنگار «محیط زیست» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، مهندس محمدجواد محمدی‌زاده، معاون رییس جمهوری روز چهارشنبه با اشاره به اینكه 17 كشور در منطقه ما متاثر از پدیده ریز گردها هستند گفت: علاوه بر ایران، كشورهای منطقه نیز با این پدیده مواجهند و این در حالی است كه تنها 10 درصد مشكل گرد و خاك متعلق به داخل كشور و حدود 90 درصد مربوط به خارج از كشور است.

 

هنوز هم برخی تالاب‌های ما تولید ریزگرد می‌كنند

وی با اشاره به اینكه هنوز هم برخی تالاب‌های ما تولید ریزگرد می‌كنند افزود: بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان‌ جنگل‌ها عملیات مالچ پاشی برای 150 هزار هكتار از عرصه‌های بیابانی كشور كه جزو كانون‌های گرد و خاك هستند امسال اجرایی می‌شوند.
رییس سازمان حفاظت محیط زیست از اختصاص بودجه یك میلیارد دلاری برای مهار آبهای سطحی دریاچه ارومیه، احیای تالاب‌ها و مهار ریزگردها خبر داد و گفت: عملیات مالچ پاشی و تثبیت شن‌های روان به طور جدی در دستوركار قرار گرفته است به شكلی كه از سال گذشته این عملیات در 200 هزار هكتار از عرصه‌های استان خوزستان آغاز شده است.

 

دستگاه‌های تصفیه هوا در كلاس‌های درس، سربازخانه‌ها و ادارات دولتی نصب می‌شود

وی با اشاره به تجهیز بیمارستان‌ها و مراكز درمانی 22 استان درگیر در پدیده گرد و خاك گفت: در عین حال برای فضاهای بسته‌‌ای مانند كلاس‌های درس، سربازخانه‌ها و ادارات دولتی تكنولوژی تصفیه هوا و مهار ریزگردها به صورت پایلوت اجرایی شده است كه امیدواریم در سال جاری با ورود این بخش به فاز صنعتی بتوانیم تمامی این مراكز را به این سیستم‌ها مجهز كنیم تا در صورت بروز پدیده گرد و خاك در داخل این مراكز با مشكلی مواجه نباشیم.

چرا محصولات هیون لند؟

 

تازه ترین اخبار و مقالات سایت

سلام شما می توانید با کلیک بر روی آیکون زیر از طریق واتس آپ مستقیماً با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page
  • Recently Added

دستگاه های تصفیه هوا واقعا مفید هستند؟

این روزها مشکل آلودگی هوا در فضاهای سربسته مانند خانه و محل کار بتدریج در میان عموم به یک سوال و مشکل رایج ...

 چرا از دستگاه تصفیه هوا باید استفاده کنیم؟

افزایش وسائط نقلیه سواری ، اتوبوس ، وکامیون . احداث نیروگاههای حرارتی برق (که با سوخت فسیلی کار میکند) ، ...

Load More