دستگاه تصفیه هوا هون لند | Heaven Land

دستگاه های تصفیه هوای شرکت هون لند مجهز به پیشرفته ترین فیلترهای تصفیه هوا می باشند. دستگاه های تصفیه هوا هون لند دارای ژنراتوریونی، فیلتراولیه جذب ذرات معلق، فیلتر های سه لایه، فیلتر کربن اکتیو، فیلتر نانو فوتو کاتالیست، فیلتر ویتامین c، فیلتر catechin و فیلتر لامپ uv می باشند. این دستگاه های تصفیه هوا محیط را ازکلیه آلاینده ها، عوامل بیماری زا، عوامل آلرژی زا، گازهای سمی، گردوغبار، بوهای نامطبوع و دودها پاک میکنند و همچنین این دستگاه های تصفیه هوا قابلیت جذب ذرات معلق و ذرات گردوغبار تا %99/97 را دارند و میتوانند ذرات بسیارریز به اندازه0/3 میکرون را فیلتر کنند.
دستگاه های تصفیه هوای هون لند مجهز به ریموت کنترل، سنسور کیفیت هوا، زمان سنج و حالت های مختلف کارکرد می باشند.
دستگاه ها تصفیه هوا جهت استفاده دربیمارستانها ، ادارات ، منازل بزرگ ، سالنهای سینما ، سالنهای کنفرانس ، کارگاههای تولیدی ، کارخانه ها ، رستوران ها ، سالنهای ورزشی و........توصیه می شوند.

دریافت مشاوره رایگان

88351932 021 - 88351933 021

دستگاه های تصفیه هوا Heavenland

از خانواده خود در برابر آلودگی هوا محافظت کنیم

دستگاه های تصفیه هوا واقعا مفید هستند؟

این روزها مشکل آلودگی هوا در فضاهای سربسته مانند خانه و محل کار بتدریج در میان عموم به یک سوال و مشکل رایج تبدیل شده است. به همین دلیل است که محبوبیت این دستگاه ها بتدریج در حال افزایش می باشد. فوایدی که یک دستگاه تصفیه هوای خوب برای سلامت ما دارد، بسیاری از افراد را متقاعد کرده تا در محل سکونت و یا کار خود از این وسیله استفاده کنند. ولی چطور می توان گفت که این دستگاه ها واقعا مفید و مؤثرند؟
ایده اصلی در یک دستگاه تصفیه هوا بسیار ساده است: هوای محیط را به درون خود می کشد ، آلودگی و ذرات مضر آن را فیلتر می کند، و هوای تمیز را مجددا بیرون می فرستد. انواع ساده تر ذراتی مانند کپک، قارچ، گرده گیاهان و شوره بدن و سایر ذرات معلق درشت را جذب می کنند. ولی یک دستگاه تصفیه هوای کارآمد کارهای بیشتری می تواند انجام دهد. اندازه ذراتی که یک دستگاه جذب می کند و میزان هوایی که می تواند فیلتر کند مهم ترین چیزهایی هستند که در یک دستگاه تصفیه هوا باید در نظر گرفته شود.

 

اهمیت فیلتر هوا

مهم ترین قسمت هر دستگاه تصفیه هوا، بدون شک، فیلتر یا فیلترهای آنست. از این روست که استانداردهای متعددی برای درجه بندی و تعیین کیفیت فیلترهای هوا تعریف شده است. شاخص های متعددی برای اندازه گیری عملکرد فیلترها مد نظر قرار می گیرند: مثلا راندمان جذب ذرات در اندازه های مختلف، راندمان جذب در سرعت های مختلف هوا، راندمان جذب پس از گذشت زمان، ظرفیت انباشت فیلتر یا همان طول عمر فیلتر.

 

ذرات معلق آلوده کننده هوا

وقتی از هوا و ذرات معلق آلوده کننده آن صحبت می شود، پای ذرات بسیار ریزی در میان است که ابعادی در حد میکرون دارند. باید توجه داشت که دستگاه تصفیه هوایی انتخاب کنیم که بتواند ذرات بسیار ریز میکرونی و میکروسکپی را از هوا فیلتر کند و نه فقط ذرات گرد و خاکی را که ما با چشم می بینیم. به یاد داشته باشیم که بیشتر آنچه را که ما تنفس می کنیم قابل رؤیت نیستند.

 

فیلتر HEPA

حال که از ماهیت ذرات معلق آلوده کننده هوا مطلع شدیم و حال که می دانیم باید دستگاه تصفیه هوای ما قابلیت جذب ریزترین این ذرات را داشته باشد، باید در مورد بهترین نوع فیلتر هوا یعنی فیلتر HEPA صحبت کنیم. هپا مخفف "فیلتر هوا با راندمان بالا" ست و شامل خانواده ای از فیلترهاست که بهترین عملکرد را در جذب ذرات معلق هوا دارند. بنابراین اگر به دنبال بهترین دستگاه های تصفیه هوا هستید و می خواهید برای سلامتی و بهداشت خود و خانواده خود سرمایه گذاری کنید حتما دستگاه تصفیه هوای مجهز به فیلتر هپا را انتخاب کنید.

چرا محصولات هیون لند؟

 

تازه ترین اخبار و مقالات سایت

سلام شما می توانید با کلیک بر روی آیکون زیر از طریق واتس آپ مستقیماً با ما در ارتباط باشید.

پشتیبانی واتس آپ
Close and go back to page
  • Recently Added

دستگاه های تصفیه هوا واقعا مفید هستند؟

این روزها مشکل آلودگی هوا در فضاهای سربسته مانند خانه و محل کار بتدریج در میان عموم به یک سوال و مشکل رایج ...

 چرا از دستگاه تصفیه هوا باید استفاده کنیم؟

افزایش وسائط نقلیه سواری ، اتوبوس ، وکامیون . احداث نیروگاههای حرارتی برق (که با سوخت فسیلی کار میکند) ، ...

Load More